Strojový překlad prostřednictvím Microsoft Translator|Jazyky k dispozici: ....................

Jsme Specialisté v Rover K série motorů. Můj báječný manžel, Nobert, je hlavní mozky za klíče (i když chce myslet na sebe jako tlačenka, on pořád mi ukazoval, jak dobře se mu svaly vyvíjejí!). Problém s motorem Rover K série Nobert je ten, který může opravit – má hlavu pod klobouk celý den každý den, a co on neví o motoru Rover K série jsem si jistý nestojí. Pokud jde o mě, Sue, dobře, jsem tady počítat peníze – mám těžký úkol – ačkoliv Nobert se příliš jistý jak nelepší jsem na to vzhledem k tomu, že tvrdí, že ho strávím rychleji, než jsem hrabě to!!!

Jsme malé podnikající od naší vlastní zahradě (i když je to velmi velká zahrada – což je důvod, proč není tak často, jak by měl dostat posekaný trávník!) Nemáme žádné nóbl showroomech nebo kanceláře. Tak Pokud byste chtěli přijít a vidět nás prostě nám zavolejte, jsme nejsou omezeny pouze na otevírací dobu, tak i na večery a víkendy, jste vítáni; Dejte nám vědět, kdy byste chtěli přijít a uděláme, co můžeme být zde.

Co chceme je spokojených zákazníků. Všechna naše vozidla jsou používány Freelanders, Rovers a MG ’ s a budeme snažit v našich silách dostat je do velké mechanickém stavu (dělá dobře Nobert, já nejsem moc používat, mám strach!). Není možné pro nás test jednotky všechna naše vozidla pro velké délky času, takže pokud si koupíte vozidlo od nás a zjistíte, že je problém, který jsme vyzvednout na vše, co musíte udělat je, zavolejte nám a uděláme maximum pro to řešit za vás. Podobně pokud jste opravu na nás a najít je problém, stačí nám zavolat a bude to vyřešit.

Je-li vaše vozidlo není cesta, a potřebujete ho opravit pak můžeme nabídnout doručovací službu od jen 1,50 EGP za míli vypočítané jedním směrem od naší základny v IP26 4RH.

Je-li něco konkrétního, hledají a nemůže najít zde prosím proveďte Dejte nám zavolat na 0780 9575 421, pouze kuřata kousnutí, ne!!!

Autorských práv vaší firmou | Vložte vaše informace o autorských právech zde