Tłumaczenie przez Microsoft Translator|Dostępne języki: ....................

Jesteśmy Specjaliści w silnikach serii Rover K. Mój wspaniały mąż, Nobert, jest głównym mózgiem klucze (chociaż lubi myśleć o sobie jako brawn, on trzyma przedstawienie mi jak jego mięśnie się rozwijają!). Jakikolwiek problem z silnikiem Rover serii K, Nobert jest ten, że można go naprawić-ma on głowę pod maski cały dzień, i co on nie wie o silnik Rover serii K że jestem pewien, nie jest warte poznania. Jak dla mnie, Sue, dobrze, jestem tutaj, aby liczyć pieniądze – to, co trudne zadanie, mam-choć Nobert jest nie zbyt pewny jak dobry jestem na to ponieważ twierdzi, że spędzam go szybciej niż liczba to!!!

Jesteśmy małych firm, działających z własnego ogrodu, (chociaż to bardzo duży ogród-czyli dlaczego nie dostać kosić trawnik tak często, jak to należy!) Nie mamy żadnych fantazyjnych salony lub biura. Tak Jeśli chcesz do nas po prostu zadzwoń do nas przyjść i zobaczyć, nie są ograniczone do godziny otwarcia tak nawet na wieczory i weekendy Zapraszamy; daj nam znać, jeśli chcieliby Państwo przyjść i będziemy robić to, co możemy tutaj.

To, czego chcemy jest zadowolonych klientów. Wszystkie nasze pojazdy są używane Freelanders, Rovers i MG ’ s, a my staramy się je w idealnym stanie mechanicznym (czy dobrze Nobert, jestem nie dużo używać, boję się!). To nie jest możliwe dla nas, aby przetestować wszystkie nasze pojazdy na wielki długości czasu, więc jeśli kupisz pojazd od nas i okaże się, że jest taki problem, że mamy nie wybrać się na to wszystko co musisz zrobić, to zadzwoń do nas i Dołożymy wszelkich starań, aby sortować ją dla Ciebie. Podobnie jeśli masz naprawy wykonywane przez nas i znaleźć jest problemem, po prostu zadzwoń do nas i nam będzie się układać.

Jeśli Twój pojazd nie jazdy i trzeba to naprawić to możemy zaoferować usługę dostawy od zaledwie £1.50 na kilometr obliczana jeden sposób z naszej bazy, tutaj w IP26 4RH.

Jeśli ma nic szczególnego, że szukasz i nie można go znaleźć tutaj to proszę zrobić Zadzwoń na 0780 9575 421, tylko kury bite, nie!

Copyright by Twoja firma | Wstaw Informacje o swoim autorskim