Strojový preklad podľa Microsoft Translator|Jazyky k dispozícii: ....................

Sme Špecialisti Rover K radu motorov. Môj báječný manžel, Nobert, je hlavné mozgy za kľúče (aj keď sa mu páči myslieť na seba ako brawn, on drží ukazuje mi, ako aj jeho svaly vyvíjajú!). Bez ohľadu na problém s motorom K sérii Rover Nobert je ten, ktorý to spravit – má hlavu pod kapotou celý deň každý deň, a čo nevie o motore Rover K sérii som si istý, že nie je dobré vedieť. Pokiaľ ide o mňa, Sue, No, tu som počítať peniaze-čo ťažké prácu mám-hoci Nobert nie je príliš istý ako dobré ja som na neho pretože tvrdí, že som stráviť to rýchlejšie, než som počítať to!!!

Sme malé podnikanie z našej vlastnej záhrade (hoci je to veľmi veľkú záhradu-čo je dôvod, prečo nie dostať posekaný tak často, ako by mal!) Nemáme žiadne efektné showroomov alebo kancelárie. Tak Ak by ste chceli prísť a pozrieť sa nám jednoducho zavolajte, my nie sú obmedzené na Otváracia doba tak aj na večery a víkendy ste vítaní; Dajte nám vedieť, ak by ste chceli prísť a budeme robiť to, čo môžeme byť tu.

Čo chceme, je spokojných zákazníkov. Všetky naše vozidlá sú používané Freelanders, Rovers a MG ’ s a budeme snažiť v našich silách sa dostať do veľkej mechanickom stave (dobre Nobert to, já nejsem moc použiť obávam!). Nie je možné pre nás na testovaciu jazdu našich vozidiel na veľké dĺžky času, takže ak si kúpite vozidla od nás a zistíte, že tam je problém, ktorý sme si vyzdvihnúť na všetko, čo potrebujete urobiť, je dajte nám zavolať a urobíme maximum, aby triediť to pre vás. Podobne ak máte opravy vykonané u nás a nájsť to je problém, stačí nám zavolať a vyriešime to.

Ak nebude riadiť vaše vozidlo a potrebujete opraviť potom môžeme ponúknuť dodávky služby z len 1,50 libier za kilometer vypočítané Jednosmerná od našich na základni sem IP26 4RH.

Ak je niečo konkrétne, že hľadáte a nemôžem ho nájsť tu prosím vykonajte Zavolajte nám na 0780 9575 421, len skus kurčiat, nebudeme!!!

Autorské práva spoločnosť | Vložte vaše autorské informácie tu