Машинний переклад по Microsoft Translator|Доступних мов: ....................

Ми знаходимося Фахівці у Rover K серії двигунів. Мій прекрасний чоловік, Nobert, є основним мізки за ключі (хоча він любить, щоб думати про себе як сальтисон, він тримає показуючи мені, наскільки добре розвиваються м'язи!). Будь-які проблеми з двигуном Rover K серії, Nobert в одне, що можна виправити це – він має свою голову під капота весь день, кожен день, і те, що він не знає про Rover K серії двигун я впевнений, що не варто знати. Як на мене, Сью, Ну, я перебуваю тут, щоб рахувати гроші – яку складну роботу, у мене-хоча Nobert s не занадто впевнені наскільки добре я на нього так, як він стверджує, що я витрачати їх швидше, ніж я графа його!

Ми є малого бізнесу, що працюють від наших власних повернення сад (хоч і дуже великий сад-саме тому газон не отримати косять так часто, як треба!) Ми не маємо будь-які фантазії виставкових залів чи офісів. Так Якщо ви хотіли б Приїжджайте і подивіться, нам просто зателефонуйте нам, ми не є обмежений час роботи так навіть на вечора і вихідні дні, ми запрошуємо вас; Дайте нам знати, коли ви хотіли б приїхати, і ми зробимо все від нас залежне, щоб бути тут.

Чого ми хочемо це щасливих клієнтів. Всі наші автомобілі є використовуваних Freelanders, Роверс та мг ’ s і ми намагаємося, щоб отримати їх у відмінному стані механічні (робить добре Nobert, я не багато використання, я боюся, що!). Не виключено, не для нас, щоб тест-драйв всі наші автомобілі для великої довжини часу, так що якщо ви купити автомобіль від нас і знайти те, що проблема, що ми не забрати на все, що вам потрібно зробити це, зателефонуйте нам і ми зробимо все можливе, щоб сортувати його для вас. Так само якщо ви ремонту, зроблені нами і знайти там проблема, просто зателефонуйте нам і ми розберуться.

Якщо ваш автомобіль не диск, і ви повинні його відремонтувати тоді можемо запропонувати служба доставки від усього £1,50 за милю розраховується один шлях від нашої бази тут, в IP26 4RH.

Якщо що-небудь певного, що ви шукаєте і не можете знайти його тут, то будь ласка зробити зателефонуйте нам на 0780 9575 421, тільки кури прикус, ми не!

Авторські права на вашій компанії | Вставити вашу інформацію про авторські права тут