Makine çevirisi tarafından Microsoft Translator|Diller kullanılabilir: ....................

Biz Uzmanlar Rover K serisi motorlar. (Kendini düşünmek gibi brawn, bana ne kadar iyi kas geliştirme gösterilen tutar seviyor!) harika kocam Nobert, somun anahtarları arkasındaki ana beyin yeterlidir. Rover K serisi motor, sorun her neyse Nobert kimse tamir edebiliriz-o her gün başının altına bir kaporta vardır, ve o bir Rover K serisi motor hakkında eminim bilmek bilerek değer. Gelince beni, Sue, para-ne kadar zor bir iş var saymak için geldim-Nobert çok emin ne kadar iyi değil, ancak ben ben daha hızlı sayım harcamak iddia ettiği bu yana ben de o olduğum!

Bir küçük işletme (çim olması gerektiği kadar sık mowed değil bu yüzden çok büyük bir bahçe – olmasına rağmen!) kendi arka bahçeden faaliyet vardır Herhangi bir fantezi showroom de ofisleri var. Yani gelip bizi sadece görmek istiyorsanız bizi arayın, biz bile akşamları ve hafta sonları hoş geldiniz; üzerinde çalışma saatleri için sınırlı değildir Ne zaman gelmek istiyorum ve burada olmak için elimizden geleni yapacağız bize bildirin.

Bizim istediğimiz bu mutlu müşteriler. Tüm araçlarımız kullanılan Freelanders, Rovers ve MG durumda ’ s ve biz onları harika mekanik durum içine almak için elimizden geleni deneyin (iyi Nobert yapar, korkarım çok kullanmak değilim!). Test sürüşü için mümkün değil tüm araçlarımız için çok uğraşmak zaman, bu yüzden bize bir araçtan satın alır ve değil üzerine almak bir sorun olduğunu bulmak sonra yapmanız gereken tek şey bizi arayın ve biz bunu sizin için sıralamak için elimizden geleni yapacağız. Aynı şekilde Eğer bizim tarafımızdan bir onarım ve bulmak bir sorun yoktur, sadece bizi arayın ve çözmek.

Araç sürücü ve tamir gerekiyorsa biz 1.50 mil başına sadece bir teslimat hizmetinden gelen IP26 4RH, bizim temel bir şekilde hesaplanan sunabilir.

Aradığınız ve cant'bulmak o burada belirli bir şey varsa lütfen yapın Bizi 0780 9575 421 üzerinde ara, sadece tavuk lokma değil!

Şirketiniz tarafından telif hakkı | Sizin telif hakkı bilgileri ekle